Vábnička TETRAO - rujná jelenica

Kód: TX-GV-RJEL
€33 –12 %
vabnicka tetrao rujna jelenica
€33 –12 % €28,90 €24,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dokonalý overený zvuk rujnej jelenice
  • Možnosť nastavenia výšky tónu vábničky
  • Skladá sa z troch odnímateľných častí
  • Možnosť využitia aj na vábenie dančej zveri počas ruje

TETRAO vábnička je inovatívna vábnička s nastaviteľným tónom overeného zvuku rujnej jelenice, ideálna na vábenie jeleňov počas ruje. Na vábničke je možnosť regulácie výšky tónov. Vábnička rujná jelenica, či danielka je univerzálna a vieme na nej dokonale napodobniť hlas rujnej jelenice alebo komunikáciu u samčej jelenej alebo danielej zveri. Zvuk rujnej jelenice je tak veľmi účinný, že dokáže pritiahnuť aj vyčerpané jelene v ruji, alebo aj keď má samec svoju čriedu jeleníc. Pre hľadajúce jelene, ktoré ešte nemajú jelenice, tento zvuk pôsobí doslova ako magnet. Vábnička sa taktiež používa, pokiaľ sa neviete dostať k jeleňovi a nepomáhajú ani žiadne ručadlá a vábce.

Vábnička TETRAO sa skladá z troch odnímateľných častí - náustka, rukoväte s trstenicou a rezonančnej trubice - a ponúka pohodlie a jednoduché používanie. Nastavenie tónu je jednoduché: nasuňte gumový krúžok na zvolenú drážku náustka a zmeňte výšku tónu. Vábničku naladíme na hlas rujnej jelenice tak, že od najhrubšieho konca vábničky posunieme gumový prúžok cca 5 mm. Položíme si pery na gumový krúžok a do vábničky jemne a krátko fúkame, čím vytvárame zvuk EHHH-EHHH-EHHH. Druhov rukou si modulujeme zvuk alebo intenzitu pomocou takzvaného zvukového lievika. Na vábničku vieme vylúdiť aj zvuk pri komunikácií danielej zveri, čo nám môže poslúžiť pre privábenie daniela v ruji.

Pomocou tejto jedinečnej vábničky TETRAO sa prenesiete do sveta zvukov divočiny a priblížite sa k zveri, tak ako nikdy predtým. Odteraz nebude vaša poľovnícka výbava kompletná bez tejto inovatívnej vábničky rujnej jelenice, ktorá vám umožní úplne nový rozmer možností vábenia v ruji.

Dodatočné parametre

Kategória: Vábničky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.