O nás

Skvelá príroda, sloboda a vzrušenie sú to slová, ktoré špecifikujú poľovníctvo.

Rozumieme vášni pre vonkajšie dobrodružstvo vedené tradíciou a teší nás, že môžeme byť súčasťou Vašich loveckých príbehov.

V našom e-shope nájdete kvalitné vybavenie osvedčených značiek a materiálov pre poľovné dobrodružstvo na ktoré sa môžete spoľahnúť i v tých najextrémnejších podmienkach.

Predávame nielen produkty vysokej kvality, ale našim zákazníkom chceme odovzdať pozitívny zážitok z nakupovania online. Preto sme sa rozhodli vytvoriť pre Vás online ponuku sortimentu pre poľovníkov a milovníkov prírody s ohľadom na vývoj a nové trendy v oblastiach. Našou snahou je vytvoriť pre Vás komplexný sortiment produktov v pomere vynikajúca cena a kvalita, vďaka ktorým bude Váš lov úspešný a príjemný a dobrodružstvo v prírode nezabudnuteľné. Sme presvedčení, že úspešný lov začína s kvalitnou výbavou, ktorú Vám ponúkame v e-shope Lovecká vášeň.

Vieme, že dnes majú ľudia menej času a môže byť problémom všetko zvládnuť. Snažíme sa, aby ste nákupom v našom e-shope ušetrili svoj čas, ktorý môžete plnohodnotne využiť napr. pri svojich koníčkoch.

Zároveň sa chceme poďakovať všetkým našim zákazníkom za to, že nám prejavili svoju dôveru a tým nám poskytli príležitoť rásť. Našou túžbou je, aby ste boli spokojní s našimi službami a produktmi. Ste našou inšpiráciou v tom najlepšom. Ďakujeme a pamätajte, vážime si Vás!

S pozdravom

Tím Lovecká vášeň

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie