O nás

Skvelá príroda, sloboda a vzrušenie sú to slová, ktoré špecifikujú poľovníctvo.

Rozumieme vášni pre vonkajšie dobrodružstvo vedené tradíciou a teší nás, že môžeme byť súčasťou Vašich loveckých príbehov.

V našom e-shope nájdete kvalitné vybavenie osvedčených značiek a materiálov pre poľovné dobrodružstvo na ktoré sa môžete spoľahnúť i v tých najextrémnejších podmienkach.

Predávame nielen produkty vysokej kvality, ale našim zákazníkom chceme odovzdať pozitívny zážitok z nakupovania online. Preto sme sa rozhodli vytvoriť pre Vás online ponuku sortimentu pre poľovníkov a milovníkov prírody s ohľadom na vývoj a nové trendy v oblastiach. Našou snahou je vytvoriť pre Vás komplexný sortiment produktov v pomere vynikajúca cena a kvalita, vďaka ktorým bude Váš lov úspešný a príjemný a dobrodružstvo v prírode nezabudnuteľné. Sme presvedčení, že úspešný lov začína s kvalitnou výbavou, ktorú Vám ponúkame v e-shope Lovecká vášeň.

Vieme, že dnes majú ľudia menej času a môže byť problémom všetko zvládnuť. Snažíme sa, aby ste nákupom v našom e-shope ušetrili svoj čas, ktorý môžete plnohodnotne využiť napr. pri svojich koníčkoch.

Zároveň sa chceme poďakovať všetkým našim zákazníkom za to, že nám prejavili svoju dôveru a tým nám poskytli príležitoť rásť. Našou túžbou je, aby ste boli spokojní s našimi službami a produktmi. Ste našou inšpiráciou v tom najlepšom. Ďakujeme a pamätajte, vážime si Vás!

S pozdravom

Tím Lovecká vášeň