Platba a doprava

Možnosti platby

Nakupovanie u nás je veľmi jednoduché. Za Vašu objednávku môžete zaplatiť viacerými spôsobmi:

  1. NA DOBIERKU objednávku Vám odošleme na adresu a pri prevzatí zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo kartou.
  2. PLATOBNOU KARTOUnajrýchlejší spôsob platby. Po zadaní objednávky zaplatíte svojou kartou prostredníctvom bezpečnej platobnej brány GoPay. Objednávku Vám odosielame ihneď po obdržaní platby.
  3. PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET peniaze môžete odoslať na číslo nášho bankového účtu:

IBAN: SK58 1100 0000 0029 4403 5402

BIC/SWIFT: TATR SK BX

Tovar Vám odosielame hneď po obdržaní Vašej platby.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

Doručenie

Na doručenie objednávok využívame spoľahlivé kuriérske spoločnosti, ktoré Vašu zásielku doručia priamo k Vašim dverám. Každú zásielku, ktorú odošleme môžete sledovať prostredníctvom trekovacieho kódu, ktorý Vám bude zaslaný e-mailom po spracovaní objednávky.

Všetky objednávky sú expedované z odberného miesta Malý Lapáš a prepravované dopravcami GLS, Slovenskou poštou - balík na poštu.

Objednávky je možné si u nás vyzdvihnúť aj prostredníctvom osobného odberu na našom odbernom mieste.

Tovar bude pre Vás zarezervovaný a pripravený na adrese Kollárova ulica 376/5 951 04 Malý Lapáš. O možnosti vyzdvihnutia Vás budeme informovať e-mailom prípadne telefonicky.

Pri prevzatí objednávky na odbernom mieste v Malom Lapáši je možné platiť len v hotovosti.

Doba dodania prepravcami je nasledovná:

GLS – zásielku Vám doručí prepravná spoločnosť GLS, ide o najrýchlejší spôsob doručenia zásielky. O doručení zásielky budete informovaný e-mailom a SMS. O presnom čase doručenia Vás bude kontaktovať kuriér. Doba doručenia kuriérskou službou GLS je na druhý pracovný deň po odoslaní zásielky.

Slovenská pošta - balík na poštu – zásielka Vám bude doručená na druhý pracovný deň po odoslaní zásielky na pošte podľa PSČ a adresy, ktorú ste uviedli pri objednávke v časti doručovacia adresa. Slovenská pošta Vás bude informovať prostredníctvom notifikačnej SMS o uložení zásielky na pošte. Následne si zásielku môžete vyzdvihnúť na pošte.

Ceny dopravy

Screenshot_5

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie