Nordik Crying Lamb vábnička na veľkých predátorov

Kód: 13269
€39,90 €33,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Nordik Crying Lamb je vábnička na zver, ktorá sa jednoducho používa. Je špeciálne navrhnutá, aby reálne imitovala zvuk zraneného alebovystresovaného jahňaťa. Tento zvuk je veľmi účinný pre prilákanie predátorov, ktorí špeciálne zabíjajú ovce a kozy.

Návod na použitie: Uchopte vábničku do pravej ruky; ľavou rukou vezmite do dlane zvukovú komoru (urobte pohárik z dlane) tak, aby bola pevne uzavretá. Zhlboka sanadýchnite, a keď začínate fúkať, zároveň začnite uvoľňovať pohárik z ľavej ruky, aby ste urobili B zvuku Baaaaa musíte urobiť vo vábničke malý akrátky pretlak. Akonáhle si toto behom chvíle zažijete, môžete skúsiť počas vášho vydychovanie urobiť vibrato ako viac vierohodný zvuk. Hlasitosť saovláda tým, ako veľmi silno fúkate do vábničky a rovnako tak vašou ľavou rukou vpredu zvukovej komory. Skúšajte a počúvajte, ako silno môžetefúkať, než je zvuk prekonaný (prebudený) a podľa toho sa prispôsobte.

Tip pre vábenie:

  • Otvorené polia - Vábte intenzívne 15-20 sekúnd, buďte potichu 2 až 3 minúty a pokračujte vo vábení týmto spôsobom ďalších 20-30 minút každé čakania.
  • Menšie polia alebo zalesnené územia - Vabte intenzívne 15-20 sekúnd, buďte potichu 5 až 6 minút a pokračujte vo vábení týmto spôsobom ďalších 15-20 minút každého čakania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: