100% účinný odpudzovač zveri ANIMALIT 5 l (náhrada za ARMACOL)

Kód: 27192
€189,90 €158,25 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Odpudzovač zveri ANIMALIT je plnohodnotná náhrada za ARMACOL, má úplne rovnaké vlastnosti a funguje presne na 100% rovnako. Jediný rozdiel je ten, že je lacnejší a Vy tak ušetríte svoje peniaze.

ANIMALIT je prípravok, ktorý bezpečne odpudí všetky druhy zveri z oblastí a plôch, kde zver nie je vítaná. Odskúšaný a 100% účinný prípravok na odpudenie diviakov, jeleňov, srncov, králikov, kún, líšok, ale aj hrabošov, krtkov a pod... ANIMALIT je vyrobený čisto iba na prírodnej báze, je silne aromatický, ale pre človeka nie je nijak nebezpečný. Preto sa môže používať aj v oblastiach obývanými ľuďmi.

Jeho využitie je naozaj širokospektrálne, či už v poľovníctve, lesníctve, poľnohospodárstve, na ochranu pôdy, lúk, sadov, viníc, cintorínov, atď. Môže sa tiež použiť aj proti prekusovaniu káblov v aute. ANIMALIT sa aplikuje na kus látky alebo buničiny, ktoré sa potom voľne zavesia na drevené koly vo vzdialenosti 10 - 20 m okolo požadovanej plochy. Má bielu farbu, je vysoko koncentrovaný a preto ho odporúčame riediť. Je extrémne efektívny a môže sa používať celoročne. Po aplikácii je zaručený dlhodobý účinok až do 3 mesiacov. V prípade veľmi silných a výdatných dažďov odporúčame aplikovať znovu pre dosiahnutie 100% účinku.

Objem balenia je 5 litrov.

APLIKÁCIA

Animalit zrieďte 1:1 s vodou.
Do PVC vrecúška vložte chumáč vaty vo veľkosti cca 10 cm.
Následne na vatu aplikujte cca 10 ml roztoku.
PVC vrecko uviažte a zaveste do výšky cca 1 meter (strom, plot, kôl).
V poslednom kroku urobte do vrecka cca 5 dier, aby sa roztok pomaly odparoval.
Účinnosť takto aplikovaného roztoku je približne 3 mesiace.
Pri aplikácii s Animalitom použite ochranné pracovné prostriedky ako rukavice a ochranný odev.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: