Termovízna predsádka Leica Calonox Sight 2v1 - detekcia na 2000 m

Kód: 28074
€3 950 €3 291,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Doživotný servis !!!
  • Vynikajúca kvalita obrazu s optimalizáciou obrazu Leica
  • Možnosť použitia aj ako predsádky na puškohľad
  • Pôsobivé rozpoznávanie detailov na dlhú vzdialenosť
  • Detekčná vzdialenosť na 2000 metrov
  • Mimoriadne veľké zorné pole so 42 mm objektívom
  • Rozlíšenie jadra 384x288 pixelov a veľkosťou pixelov 17 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením
  • OLED displej a nabíjateľná batéria

Termovízie Leica  Calonox pokračujú v úspešných zariadeniach v oblasti optimalizácie digitálneho obrazu a rozširujú svoju vynikajúcu reputáciu výrobcu fotoaparátov. Vlastné spracovanie obrazu spoločnosti Leica (Leica Image Optimatization - LIO) vylepšuje obraz pomocou špeciálnych algoritmov, čím sa dosahuje obzvlášť podrobná farebná gradácia, vynikajúci kontrast a vysoké rozlíšenie detailov.

Leica Calonox Sight vyniká svojou maximálnou spoľahlivosťou a konzistentne presným, opakovateľným bodom zásahu. Pre plné využitie predsádky Leica Calonox Sight potrebujete adaptérové krúžky, ktoré zodpovedajú vášmu puškohľadu. Prvé nastrelenie je jednoduché a dá sa vykonať na strelnici. Aj po viacnásobnej montáži a demontáži z puškohľadu si zachováva presnosť.

Obidve termálne kamery Calonox sú vybavené štyrmi v praxi testovanými farebnými režimami Red Hot, White Hot, Black Hot a Rainbow, ktoré lovcovi poskytujú mimoriadne podrobné a vysoko kontrastné obrázky na presnú identifikáciu lovenej zveri.

Vynikajúci rozsah rozpoznávania termovízie  Leica Calonox Sight je založený na špičkovom senzore (VOx) s rozlíšením 384 x 288 pixelov a veľkosťou pixelov 17 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením.

Dvojité použitie: Pozorovacia termovízia alebo ako termovízna predsádka. Voľba je na vás.


Je to vaša výzva: Leicu Calonox Sight môžete použiť buď na pozorovanie ako termálna kamera, alebo ju môžete pripojiť k puškohľadu pomocou adaptéra. V obidvoch prípadoch máte výkonné zariadenie, ktoré odhalí každý tepelný detail na dlhé vzdialenosti.

Pôsobivé rozpoznávanie detailov na dlhú vzdialenosť. Detekujte, rozpoznávajte, identifikujte. Uvidíte viac, bezpečne identifikujte prostredie: S definovanou veľkosťou cieľa 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox Sight detekovať ciele do vzdialenosti 2 000 metrov, rozpoznať ciele do 700 m a presne ich identifikovať až do 350 m.

Mimoriadne veľké zorné pole

Objektív 42 mm, ktorý je ideálny na pozorovanie zblízka, poskytuje veľké zorné pole a optimálny prehľad na dlhú vzdialenosť. Leica Calonox Sight je vybavená zväčšením 1x a je špeciálne optimalizovaná pre použitie s puškohľadom.

V nastaveniach termovízie si môžete upraviť časť obrazovky pre použitie s puškohľadom. Aby sa umožnilo úspešné vynulovanie, korekcia zameriavacieho kríža pomáha presne zarovnať obrazovku so zameriavacím krížom v puškohľade. Tieto nastavenia urobíme jednoducho cez aplikáciu Calonox Sight App.

Aplikácia Calonox Sight - Pohodlné diaľkové ovládanie pomocou smartfónu.

Aplikácia Calonox Sight ponúka ešte väčšiu podporu tým, že vám umožňuje pohodlné ovládanie funkcií pomocou smartphonu. Po pripojení zariadenia cez Bluetooth môžete pomocou mobilného telefónu rýchlo a ľahko zmeniť nastavenia termokamery.

OLED displej a nabíjateľná batéria - Najmodernejšia technológia.

Výkonný OLED displej s rozlíšením 1024 x 768 pixelov umožňuje pohodlné pozorovanie a spoľahlivú identifikáciu pri prenasledovaní alebo pri fotografovaní zo žalúzií. Napevno nainštalovaná nabíjateľná batéria s cca. 11 hodín napájania je obzvlášť dobre chránených pred chladom a vlhkosťou. Nabíjanie je možné aj počas prevádzky, napríklad pomocou powerbanky.
Pripojenie adaptéru na puškohľad

Balenie neobsahuje adaptér pre uchytenie k puškohľadu. Odporúčame dokúpiť adaptér pre váš puškohľad. K výberu správneho adaptéra je potrebné vedieť vonkajší priemer objektívu puškohľadu.

Technické parametre: 

Typ snímača: VOx
Rozlíšenie snímača: 384 x 288 pixelov
Veľkosť pixelov: 17 μm
Typ obrazovky: OLED
Uhlopriečka obrazovky: 0,39 ”
Rozlíšenie obrazovky: 1 024 x 768 pixelov
Frekvencia opakovania obrazu: 50 Hz
Ohnisková vzdialenosť objektívu: 42 mm
Základné optické zväčšenie: 1x
Zorné pole: 8,9 x 6,7 ° (15,5 m x 11,7 m / 100 m)
Rozsah detekcie: 2 000 m
Rozsah rozpoznania: 700 m
Rozsah identifikácie: 350 m 
Video výstup: PAL
USB kábel: USB-C
Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth
Typ ochrany: IPX4
Výdrž batérie: cca 8 - 11 hodín
Prevádzková teplota: -10 až +50 ° C 
Prevádzková teplota: (nabitie batérie) +10 až +30 ° C
Rozmery: (ŠxV) 165 x 65 mm
Hmotnosť: (s batériou) 685 g 

Obsah balenia: 

Termovízia Leica Calonox Sight
Puzdro
Dobíjací kábel
Popruh na prenášanie
Návod v SK jazyku
Handrička na čistenie optiky
Očnica pre použitie ako pozorovacie zariadenie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka LEICA predstavuje nemeckú medzinárodnú a prémiovú spoločnosť, vyrábajúcu fotoaparáty a športovú optiku. Je založená na dlhoročných tradíciach, ktoré v dnešnej dobe ponúkajú tú najlepšiu kvalitu spracovania, aktivít a pokroky v oblasti optiky. Pre nadšencov, ktorí túžia po love s kvalitnou optikou, poteší ich rada optiky Leica Sport Optics.

100 rokov vývoja a vytváranie povedomia približuje ľuďom kvalitu obrazu prírody a okolia s inovatívnymi ďalekohľadmi, zameriavacími ďalekohľadmi a diaľkomermi. Všetky jednotlivé modely sú vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytovali dobrodružstvo, ktoré ešte nezažili. S optikou od značky Leica sa ponoríte do rozmanitosti farieb našej vzrušujúcej prírody. Prekonávať aj tie najťažšie výzvy v spoločnosti produktov Leica nebolo nikdy ľahšie. Je jedno na akom mieste a v akýchkoľvek podmienkach.