Termovízna predsádka 3v1 TETRAO Aquila H-35 50Hz detekcia na 3157 m

Kód: 27267
€2 150 €1 791,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Dokonalý a čistý obraz bez šumu
  • Pokročilé funkcie pre dokonalý zážitok
  • 35 mm objektív
  • Slovenské menu
  • Univerzálnosť použitia 3v1
  • Obnovovacia frekvencia 50Hz
  • Detekčná vzdialenosť až 3157 metrov 
  • Integrovaná funkcia Wi-Fi
  • Bleskurýchle nasadenie na puškohľad

Predsádka TETRAO Aquila H-35 je výkonná termovízia univerzálneho použitia 3v1. Môžete ju použiť ako pozorovacie zariadenie a pozorovať priamo z ruky, alebo ju môžete nasadiť na ďalekohľad, fotoaparát atď. Termovízia sa vyznačuje univerzálnym použitím počas noci, dňa, hmly, dažďa jednoducho za každých podmienok. Detekčná vzdialenosť je 3157 metrov čo robí z termopredskádky TETRAO Aquila jednu z najlepších termovízií. Za zmienku určite stojí spomenúť aj rozlíšenie, ktoré je úctyhodných 384x288px 

Nízka hmotnosť, ktorá je menej ako 420 gramov, ju robia dokonalým zariadením, ktoré môžete mať vždy po ruke. Výhodou je aj jednoduché ovládanie a kvalitné spracovanie tela. 

Termopredsádka TETRAO je vybavená špičkovým OLED displejom. OLED displej je to najlepšie, čo môžete nájsť v moderných termovíziách. Vďaka rozlíšeniu 748×561 je možné pozorovanie aj pri väčších zväčšeniach, ako je 6-8x. Farebné zobrazenie je možné nastaviť v 4 režimoch: čierna teplá, biela teplá, červená teplá, fusion.

Termopredsádka TETRAO radu Aquila ponúka obnovovaciu frekvenciu až 50Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok. Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií.


Zariadenie sa dodáva samostatne bez adaptéra a weaver montáže. Odporúčame dokúpiť z odporúčaného príslušenstva pod produktom. V balení nájdete očnicu pre pohodlné pozorovanie. 

Termovízia má zabudované 16GB úložisko, ktoré je dostatočné pre nahrávanie fotografií, alebo videa. Nová technológia 3D NR sa postará o to, aby ste v obraze nemali žiadny nežiaduci šum. Obraz je tak čistý a krásne čitateľný. Detekčná vzdialenosť je 3157 metrov.

Každého poľovníka určite poteší výdrž batérie až 4,5 hodiny. Termopredsádka je napájaná pomocou dvoch CR123 batérií. Medzi ďalšie funkcie patrí aj pohotovostný režim v ktorom termovízia ešte viac šetrí s energiou. Prebudenie z pohotovostného režimu je rýchle a termovízia je hneď pripravená na používanie. 

Všetky termovízne kamery TETRAO sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia H-35 disponuje 8-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. 

Kvalita termovízie TETRAO Aquila sa vyznačuje aj odolným telom, ktoré je vyrobené zo zliatin Magnália. Samozrejmosťou je štandard odolnosti IPX7. Vodotesnosť IPX7 poskytuje ochranu proti dažďu, snehu a pádu do vody do 1 metrovej hĺbky až na dobu 30 minút.

Termovíziu je možné použiť na pozorovanie s očnicou alebo pomocou rýchleho click systému a adaptéru, ktorý odporúčame dokúpiť na puškohľad, ďalekohľad atď. Termopredsdáku možno pripevniť pomocou weaver montáže priamo na zbraň. (Nie je súčasťou balenia). Na výber máte 5 rôznych typov krížov v 3 farebných variantoch. Termopredsádka sa vyznačuje odolnosť na spätný ráz až do 6000 J. 

Medzi ďalšiu vychytávku tejto malej ale veľmi výkonnej termovízii je technológia DDE čo znamená digitálne zosilnenie detailov. Táto funkcia zabezpečí ešte lepší obraz vykreslený do detailov. Za zmienku určite stojí aj funkcia diaľkomeru. Prístroj vykoná funkciu merania vzdialenosti po označení hornej a spodnej časti cieľa. Výsledkom je vzdialenosť od daného cieľa v metroch. Skvelou funkciou je režim "HOT TRACK" v ktorom sa na displeji zobrazí malý kríž, ktorý vám zobrazuje najteplejšie miesto v obraze. 

Pripojte svoj smartphone a prevezmite kontrolu nad všetkými funkciami modelu Aquila H-35. Aplikácia T-Vision vám umožňuje streamovať výstup v reálnom čase a zdieľať svoj pohľad s priateľmi. Z ľahko použiteľnej aplikácie môžete tiež nahrávať obrázky a videozáznamy, optimalizovať farebný profil, nastavenia displeja a zväčšenie.

Stiahnite si aplikáciu tu:

Apple: https://apps.apple.com/us/app/t-vision/id1478705944

Android: https://www.app-st.net/ZdMM

Technická špecifikácia:

Frekvencia: 50 Hz
Rozlíšenie čipu: 388 x 284px
Detekčná vzdialenosť vozidla:  3157 metrov
Detekčná vzdialenosť človeka:  1029 metrov
Rozlíšenie OLED displeja: 748 x 561
Jas displeja: Nastaviteľný
Vnútorná pamäť: 16 GB
Pomerový diaľkomer: Áno
Slovenské menu: Áno
Odolnosť voči spätnému rázu: 6000 J
Farebné palety: Biela, Čierna, Červená, Fusion
Pokročilé funkcie na úpravu obrazu: Adaptívne AGC, DDE, 3D DNR
Režim spánku: Áno
Možnosť robiť fotky/videá Áno
Wi-Fi pripojenie: Áno
Počet krížov: 5 typov v 3 farebných variantoch
Spúšťací čas: menej ako 3 sek
Digitálny zoom: 1x, 2x, 4x, 8x
Zväčšenie: 1:1
Zorné pole: 10° x 8°
Ostriaca vzdialenosť: 5 m až nekonečno
Ohnisková vzdialenosť: 35 mm
Hmotnosť: 420 g
Doba napájania: 4,5 hodiny
Rozmery: 153,2 x 62,5 x 59,2 mm
Napájanie: 2x CR123 3V

Obsah balenia: 

1x Termopredsádka TETRAO Aquila H-35
1x USB kábel typu C
1x Očnica
1x Čistiaca handrička na optiku
1x Návod na použitie v Slovenskom jazyku
2x Batéria CR123A
1x Imbusový kľúč
1x Puzdro

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízne predsádky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.