Termovízia TETRAO Bubo H-35 Wi-Fi 50Hz detekcia na 3157 m

Kód: TX-H35
€2 000 €1 666,67 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

- Obnovovacia frekvencia až 50HZ
- Odolné telo s hmotnosťou iba 460g
- Výdrž batérie 5 hodín
- Detekčná vzdialenosť 3157 metrov
- Zväčšenie 9,44 x
- 4 farebné palety pre hotový pozorovací zážitok
- Software na spracovanie obrazu s redukciou šumu


Najvýkonnejšia termovízia zo série TETRAO BUBO je vybavená kvalitným jadrom o rozlíšení 384 × 288px a displejom OLED s rozlíšením 1024 × 768px a 35 mm objektívom s manuálnym zaostrovaním. Podporuje funkcie hot spot (sledovanie najteplejšieho bodu v obrazu), meranie vzdialenosti (pomocou integrovaného diaľkomeru), Wi-Fi a ďalšie. Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Pomocou funkcie Wi-Fi môžete pripojiť termovíziu k vášmu smartfónu urobiť fotky a videá alebo nastavovať termovíziu a to všetko cez jednoduchú aplikáciu pre iOS a Android.

termovizia_tetrao_bubo_h35__15_

Každého poľovníka určite poteší výdrž batérie až 5 hodín nepretržítého pozorovania. Batéria je zabudovaná v kompaktnom tele o hmotnosti 460g. Termovízia sa nabíja pomocou USB kábla typu a nabijete ju aj z auta, počítača alebo power banky. Medzi ďalšie funkcie patrí aj pohotovostný režim v ktorom termovízia ešte viac šetrí s energiou. Prebudenie z pohotovostného režimeu je rýchle a termovízia je hneď pripravená na používanie.

Termovízia má zabudované 16GB úložisko, ktoré je dostatočné pre nahrávanie fotografií, alebo videa. Nová technológia 3D NR sa postará o to, aby ste v obraze nemali žiadny nežiaduci šum. Obraz je tak čistý a krásne čitateľný. Detekčná vzdialenosť vozidla je 3157 metrov a ľudskej postavy je to 1029 metrov.

 

aplikacia_na_ovladanie_termovizii

Po naskenovaní QR kódu si môžete stiahnúť aplikáciu na ovládanie termovízie.

Termovízia BUBO je vybavená funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť termovíziu cez voľne dostupnú aplikáciu (iOS a Android) a užívateľ môže tak vidieť LIVE obraz z termovízie, plnohodnotne nastavovať zaradenie alebo robiť fotky a videa a to všetko jednoducho a pohodlne cez svoj smartfón. Pripojenie je rýchle a bezproblémové. Ideálne je, ak si termovíziu pripevníte na statív pohodlne sa usadíte na posede a môžete nerušene pozorovať okolie na obrazovke svojho mobilu. Cez mobil môžete nastavovať rôzne farebné palety zobrazenia, meniť zväčšenie, robiť videa alebo fotografie a to všetko v priebehu pár sekúnd.

termovizia_tetrao_bubo_h35__18__1

Mobilná aplikácia je jednoduchá a pripojenie je bezproblémové. V aplikácií si môžete kompletne spravovať fotografie alebo videá s meniť rôzne nastavenia ako napríklad: zmena farebných paliet, nastavenie plynulého zoomu, zapnúť funkciu vyhľadávania najteplejšieho miesta, robiť fotky a videá, alebo nastaviť jas a kontrast fotografií.

termovizia_tetrao_farebne_palety

Medzi ďalšiu vychytávku tejto malej ale veľmi výkonnej termovízii je technológia DDE čo znamená digitálne zosilnenie detailov. Táto funkcia zabezpečí ešte lepší obraz vykreslený do detailov. Za zmienku určite stojí aj funkcia diaľkomeru. Prístroj vykoná funkciu merania vzdialenosti po označení hornej a spodnej časti cieľa. Výsledkom je vzdialenosť od daného cieľa v metroch.

Termokamera TETRAO radu BUBO ponúka obnovovaciu frekvenciu až 50Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok. Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií. A ešte tu máme predsa jednu malú ale zato veľmi užitočnú vec. Termovízia je vybavená červeným laserom pomocou ktorého, môžete označovať body a miesta.

 

termovizia_tetrao_bubo_h35__12_

 

 

Vlastnosti:

- Jadro s rozlíšením: 384x288px
- Zväčšenie:2,36 - 9,44x
- Digitálne zväčšenie: 1x, 2x, 4x
- Objektív: 35 mm
- Farebné palety: čierna horúca, biela horúca, červená horúca, Fusion
- Detekcia najteplejšieho bodu: Áno
- Rozšírenie pamäte: Nie
- Možnosť fotografií: Áno
- Diaľkomer: Áno (holografický)
- Možnosť videozáznamu: Áno
- Pripojenie Wi-Fi: iOS a Android
- Detekčná vzdialenosť auta: 3157 metrov
- Detekčná vzdialenosť osoby: 1029 metrov
- USB a WiFi pripojenie: Áno
- Výdrž batérie: až 5 hodín
- Typ batérie: Lítiová nabíjacia batéria
- Hmotnosť: 460g
- Rozmery: 189 x 58 x 73 mm

Obsah balenia:

- Termovízia BUBO H-35
- Návod na použitie v SK jazyku
- Šnúrka na ruku
- Handrička na čistenie optiky
- Ochrané puzdro
- USB kábel na nabíjanie

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízie
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.