Termovízia TETRAO Bubo H-15 Wi-Fi 50Hz detekcia na 1353 m

Kód: 26805
€1 044 €870 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

- Obnovovacia frekvencia až 50HZ
- Ľahké a kompaktné telo s hmotnosťou iba 270g
- Výdrž batérie 7 hodín
- Detekčná vzdialenosť 1353 metrov
- 4 farebné palety pre hotový pozorovací zážitok
- Software na spracovanie obrazu s redukciou šumu

Termovízia TETRAO BUBO H-15 je vybavená kvalitným jadrom o rozlíšení 384 × 288px a displejom s rozlíšením 720 × 540px a 15 mm objektívom. Podporuje funkcie hot spot (sledovanie najteplejšieho bodu v obrazu), meranie vzdialenosti (pomocou integrovaného diaľkomeru), Wi-Fi a ďalšie. Vstavaný tepelný detektor s vysokou citlivosťou poskytuje jasný obraz aj v drsných podmienkach prostredia ako je tma, hmla, dym, prach, dážď, sneh, lesný porast atď. Pomocou funkcie Wi-Fi môžete pripojiť termovíziu k vášmu smartfónu urobiť fotky a videá alebo nastavovať termovíziu a to všetko cez jednoduchú aplikáciu pre iOS a Android.

2020_08_08_07_02_IMG_0113

Každého poľovníka určite poteší výdrž batérie až 7 hodín. Batéria je zabudovaná v malom a kompaktnom tele o hmotnosti iba 270 g. Termovízia sa nabíja pomocou USB kábla typu C a nabijete ju aj z auta, počítača alebo power banky. Medzi ďalšie funkcie patrí aj pohotovostný režim v ktorom termovízia ešte viac šetrí s energiou. Prebudenie z pohotovostného režimeu je rýchle a termovízia je hneď pripravená na používanie.

Termovízia má zabudované 8GB úložisko, ktoré je dostatočné pre nahrávanie fotografií, alebo videa. Nová technológia 3D NR sa postará o to, aby ste v obraze nemali žiadny nežiaduci šum. Obraz je tak čistý a krásne čitateľný. Detekčná vzdialenosť vozidla je 1353 metrov a ľudskej postavy je to 441 metrov.

Po naskenovaní QR kódu si môžete stiahnúť aplikáciu na ovládanie termovízie.

Termovízia BUBO je vybavená funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť termovíziu cez voľne dostupnú aplikáciu (iOS a Android) a užívateľ môže tak vidieť LIVE obraz z termovízie, plnohodnotne nastavovať zaradenie alebo robiť fotky a videa a to všetko jednoducho a pohodlne cez svoj smartfón. Pripojenie je rýchle a bezproblémové. Ideálne je, ak si termovíziu pripevníte na statív pohodlne sa usadíte na posede a môžete nerušene pozorovať okolie na obrazovke svojho mobilu. Cez mobil môžete nastavovať rôzne farebné palety zobrazenia, meniť zväčšenie, robiť videa alebo fotografie a to všetko v priebehu pár sekúnd.

termovizia_tetrao_bubo_h15_farebne_palety_1

Mobilná aplikácia je jednoduchá a pripojenie je bezproblémové. V aplikácií si môžete kompletne spravovať fotografie alebo videá s meniť rôzne nastavenia ako napríklad: zmena farebných paliet, nastavenie plynulého zoomu, zapnúť funkciu vyhľadávania najteplejšieho miesta, robiť fotky a videá, alebo nastaviť jas a kontrast fotografií.

Medzi ďalšiu vychytávku tejto malej ale veľmi výkonnej termovízii je technológia DDE čo znamená digitálne zosilnenie detailov. Táto funkcia zabezpečí ešte lepší obraz vykreslený do detailov. Za zmienku určite stojí aj funkcia diaľkomeru. Prístroj vykoná funkciu merania vzdialenosti po označení hornej a spodnej časti cieľa. Výsledkom je vzdialenosť od daného cieľa v metroch.

Termokamera TETRAO radu BUBO ponúka obnovovaciu frekvenciu až 50Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok. Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií.

Všetky termovízne kamery TETRAO sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia H-15 disponuje 4-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.

Vlastnosti:

Jadro s rozlíšením: 384x288px
Zväčšenie: 0,6 - 2,4x
Digitálne zväčšenie: 1x, 2x, 4x
Objektív: 15 mm
Farebné palety: čierna horúca, biela horúca, červená horúca, fusion
Detekcia najteplejšieho bodu: Áno
Rozšírenie pamäte: Nie
Možnosť fotografií: Áno
Diaľkomer: Áno (holografický)
Možnosť videozáznamu: Áno
Pripojenie Wi-Fi: iOS a Android
Detekčná vzdialenosť auta: 1353 metrov
Detekčná vzdialenosť osoby: 441 metrov
USB a WiFi pripojenie: Áno
Výdrž batérie: až 7 hodín
Typ batérie: Lítiová nabíjacia batéria
Hmotnosť: 270g
Rozmery: 161 x 61 x 57 mm

Obsah balenia:

- Termovízia BUBO H-15
- Šnúrka na ruku
- Handrička na čistenie optiky
- USB kábel na nabíjanie

 

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízie
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.