Termovízia Leica Calonox View - detekcia na 3000 m

Kód: 28071
€4 450 €3 708,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Vynikajúca kvalita obrazu s optimalizáciou obrazu Leica
  • Pôsobivé rozpoznávanie detailov na dlhú vzdialenosť
  • Detekčná vzdialenosť na 3000 metrov
  • Mimoriadne veľké zorné pole so 42 mm objektívom
  • Rozlíšenie jadra 640x512 pixelov a veľkosťou pixelov 12 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením
  • OLED displej a nabíjateľná batéria

Termovízie Leica  Calonox pokračujú v úspešných zariadeniach v oblasti optimalizácie digitálneho obrazu a rozširujú svoju vynikajúcu reputáciu výrobcu fotoaparátov. Vlastné spracovanie obrazu spoločnosti Leica (Leica Image Optimization - LIO) vylepšuje obraz pomocou špeciálnych algoritmov, čím sa dosahuje obzvlášť podrobná farebná gradácia, vynikajúci kontrast a vysoké rozlíšenie detailov.

Výkonné digitálne zväčšenie - Uvidíte viac, získate ďalšie detaily. 
Objektív 42 mm, ktorý je ideálny pre pozorovanie zblízka, v kombinácii s 2,5-násobným základným optickým zväčšením poskytuje veľké zorné pole a najlepší prehľad. Digitálne zväčšenie je možné nastaviť až na 10-násobné zväčšenie, aby nezostali skryté žiadne detaily ani na veľké vzdialenosti.


Obidve termálne kamery Calonox sú vybavené štyrmi v praxi testovanými farebnými režimami Red Hot, White Hot, Black Hot a Rainbow, ktoré lovcovi poskytujú mimoriadne podrobné a vysoko kontrastné obrázky na presnú identifikáciu lovenej zveri.

Foto / video funkcia so živým náhľadom - Zachovajte si navždy zvláštne okamihy.

Termovízia Leica Calonox View má 16 GB vnútornej pamäte na zaznamenávanie fotografií alebo videí. Pomocou aplikácie Calonox View možno uložené obrázky preniesť do inteligentného telefónu pomocou siete WLAN alebo do počítača pomocou kábla. Pozorovania živého náhľadu sú možné aj prostredníctvom mobilného telefónu.

Vynikajúci rozsah rozpoznávania termovízie  Leica Calonox Viw je založený na špičkovom senzore (VOx) s rozlíšením 640 x 512 pixelov a veľkosťou pixelov 12 µm s vynikajúcim teplotným rozlíšením.

Pôsobivé rozpoznávanie detailov na dlhú vzdialenosť. Detekujte, rozpoznávajte, identifikujte. Uvidíte viac, bezpečne identifikujte prostredie: S definovanou veľkosťou cieľa 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox View detekovať ciele do vzdialenosti 3 000 metrov, rozpoznať ciele do 1000 m a presne ich identifikovať až do 500 m.

Tri režimy kalibrácie na optimalizáciu obrazu

Pomocou troch integrovaných kalibračných režimov Auto (A), Manual (M) a Background (B) môžete obnoviť, a vylepšiť obraz na displeji. V režimoch A a M sa kalibrácia uzávierky spúšťa automaticky alebo, ak si želáte, manuálne stlačením tlačidla. Kalibrácia pozadia so zakrytým objektívom je obzvlášť efektívna a dosahuje najlepšie výsledky.

OLED displej a nabíjateľná batéria - Najmodernejšia technológia.

Výkonný OLED displej s rozlíšením 1280 x 960 pixelov umožňuje pohodlné pozorovanie a spoľahlivú identifikáciu pri prenasledovaní alebo pri fotografovaní zo žalúzií. Napevno nainštalovaná nabíjateľná batéria s cca. 11 hodín napájania je obzvlášť dobre chránených pred chladom a vlhkosťou. Nabíjanie je možné aj počas prevádzky, napríklad pomocou powerbanky.

Technické parametre: 

Typ snímača: VOx
Veľkosť snímača: 640 x 512 pixelov
Veľkosť pixelov: 12 μm
Typ obrazovky: LCOS
Uhlopriečka obrazovky: 0,4 ”
Rozlíšenie obrazovky: 1 280 x 960 pixelov
Frekvencia opakovania obrazu: 50 Hz
Ohnisková vzdialenosť objektívu: 42 mm
Základné optické zväčšenie: 2,5x
Digitálne zväčšenie: 1x / 2x / 3x / 4x
Zorné pole: 10,5 x 8,4° (18,3 m x 14,6 m / 100 m)
Dioptrická korekcia: ± 5 dpt
Rozsah detekcie: 3 000 m
Rozsah rozpoznania: 1 000 m
Rozsah identifikácie: 500 m
Video výstup: PAL
Nahrávanie videa: Áno
Rozlíšenie videa: 768 x 576 pixelov
Napájací kábel: USB-C
Bezdrôtové pripojenie: Wi-Fi (2,4 GHz)
Vnútorná pamäť: 16 GB
Typ ochrany: IPX4
Prevádzková teplota: -10 až +50°C
Prevádzková teplota: (nabitie batérie) +10 až +30°C
Životnosť batérie: približne 4-5 hodín
Rozmery: (ŠxV) 170 x 65 mm
Hmotnosť: (s batériou) 685 g

Obsah balenia: 

Termovízia Leica Calonox View
Puzdro
Dobíjací kábel
Popruh na prenášanie
Návod v SK jazyku
Handrička na čistenie optiky

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka LEICA predstavuje nemeckú medzinárodnú a prémiovú spoločnosť, vyrábajúcu fotoaparáty a športovú optiku. Je založená na dlhoročných tradíciach, ktoré v dnešnej dobe ponúkajú tú najlepšiu kvalitu spracovania, aktivít a pokroky v oblasti optiky. Pre nadšencov, ktorí túžia po love s kvalitnou optikou, poteší ich rada optiky Leica Sport Optics.

100 rokov vývoja a vytváranie povedomia približuje ľuďom kvalitu obrazu prírody a okolia s inovatívnymi ďalekohľadmi, zameriavacími ďalekohľadmi a diaľkomermi. Všetky jednotlivé modely sú vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytovali dobrodružstvo, ktoré ešte nezažili. S optikou od značky Leica sa ponoríte do rozmanitosti farieb našej vzrušujúcej prírody. Prekonávať aj tie najťažšie výzvy v spoločnosti produktov Leica nebolo nikdy ľahšie. Je jedno na akom mieste a v akýchkoľvek podmienkach.