Poľovnícky batoh so stoličkou TETRAO Classic 20 litrov

Kód: 27558
€65,90 €54,92 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

  • 100% ručná výroba
  • Vyrobené na Slovensku
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Kvalitné a pevné materiály 
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Robustný poľovnícky batoh, ktorý je naviac vybavený skladateľnou stoličkou, ktorá je vysoká 30 cm. Batoh má v predu tri menšie vrecká a stredné vrecko je doplnené logom značky TETRAO. Batoh má objem 20 litrov čo tvorí dostatok miesta napríklad aj na spací vak alebo pre kompletné vybavenie na turistiku. Novinkou je ľahká skladateľná stolička, ktorá je umiestnená priamo v batohu a v prípade potreby si ju môžete kedykoľvek a jednoducho rozložiť. Stolička má sedadlo z prijemnej teplej a pevnej tkaniny. Zadná časť batohu je vybavená a prispôsobená lepšej cirkulácii vzduchu medzi batohom a vašim chrbtom. Traky sú tiež prispôsobené tak, aby bola hmotnosť batohu čo najlepšie rozložená na ramenách. Skvelý batoh pre každého poľovníka vyrobený so srdcom a pre dobrú myšlienku.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. 

Špecifikácia:

Rozmery: 35 x 30 cm
Objem: 20 litrov
Materiál: Polyester 600D s recyklovaným EKO PVC spodným záterom

Dodatočné parametre

Kategória: Ruksaky a tašky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.