Okamžite nastaviteľná strelecká palica PRIMOS - BIPOD Gen.3

Kód: 27501
€169 €140,83 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

-nová otočná pištoľová rukoväť s ergonomicky tvarovaným gripom
-nový systém rýchleho odpojenia "V" s integrovaným zámkom
-pevnejšia a odolnejšia konštrukcia
-ľahšie a pevnejšie nohy s tichším vysúvaním
-vyklopenie nôh do 60° uhla
-možnosť použitia ako statív
-výška nastaviteľná od 61 do 155 cm


Nová a vylepšená tretia generácia svetovo preslávenej streleckej dvojnožky– PRIMOS BIPOD. Poskytne vám dokonalú stabilitu, ktorá je veľmi dôležitá pre úspešný zásah.

Novinkou je modernejšia a prepracovanejšia rukoväť. Teraz má komplet nový dizajn, je ergonomicky tvarovaná, takže sa perfektne drží, a je aj otočná. Vďaka tomu rýchlejšie zamierite svoj cieľ.

Ďalšou skvelou praktickou novinkou je systém rýchleho odpojenia vrchného „V“. Už ho nemusíte prácne „vyšróbovať“ ako pri iných modeloch, keď svoju streleckú palicu potrebujete zmeniť na statív. Jednoducho iba uvoľníte poistku, V-éčko odnímete a v okamihu máte k dispozícii statív pod fotopascu, kameru, fotoaparát, ďalekohľad, spektív, či inú optiku.

Vďaka použitiu novej zliatiny hliníka, z ktorej sú vyrobené nohy, je palica oproti konkurencii ľahšia a nohy pevnejšie. Tiež je oveľa tichšie a plynulejšie vysúvanie a zasúvanie nôh. Výhodou oproti väčšine konkurenčných palíc je možnosť vyklopenia nôh až do 60° uhla. To umožňuje streľbu aj v sede. Okamžité nastavenie výšky streleckej palice prebieha pomocou stlačenia páčky, bez potreby doťahovať skrutky, či niečo dodatočne nastavovať. Do požadovanej polohy tak nastavíte tripod rýchlo a bezproblémovo len jednou rukou. Výška je nastaviteľná od 61 cm (s rozloženými nohami) do 155 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: