Vyhrievané vložky do topánok a lyžiarok Alpenheat AH6 Lithium

Kód: 24356
€199,95 €166,63 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

ALPENHEAT Vyhrievač obuvi LITHIUM
Model: AH6

LITHIUM Vyhrievač obuvi - top na trhu technológií  „HEAT IS ON!“

LITHIUM udržuje nohy v príjemnej teplote presne tam, kde to cítite najviac. Vyhrievacia vložka má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a veľmi dobre pohlcuje vlhkosť. Rozmermi malá batéria so zabudovaným ovládačom sa upevní pomocou klipsne na držiak, ktoré sú súčasťou balenia. Držiak akumulátora sa nasunie alebo sa priskrutkuje na topánku či lyžiarku.

Alpenheat Vyhrievače obuvi môžu byť použité do akejkoľvek topánky. Je to jednoduché: stačí obrezať vyhrievanú vložku do veľkosti topánky a vložiť do topánky. Pripojte malý akumulátor na topánku a pripojte kábel do vykurovacej jednotky ako vidieť na tomto inštruktážnom videu.

S prepínačom na akumulátore sa nastaví 1 z 2 vyhrievacích stupňov alebo stupeň Boost. Stupeň Boost produkuje intenzívne teplo po dobu 6 minút a potom sa automaticky prepne na stupeň vyhrievania. Svetelné diódy opticky ukazujú stupeň vyhrievania.

Vyhrievače obuvi majú veľkoformátové, anatomicky tvarované vykurovacie prvky, vynikajúca izolácia a absorbcia vlhkosti pomáhaju vytvoriť optimálnu klímu topánky.

Kompaktné nabíjacie batérie s elektronickým ovládačom možno ľahko pripevniť na topánky alebo pásky.

Vhodné na lyžovanie, snowboarding, lov, rybárčenie, jazdu na koni, jazdu na bicykli alebo pri sledovaní športových podujatí.

Odporúčané aj pre ľudí na invalidnom vozíku.

Parametre:

1. Alpenheat Lithium Li-lon akumulátor:
•    Vysokovýkonné Li-lon akumulátry 7.4V / 2 Ah / 14.8Wh
•    Doba vyhrievania 12–24 hodín
•    Nastaviteľný 3-stupňový výkon, stupeň Boost pre intenzívne teplo

2. Lithium vyhrievací prvok:
•    Veľkoplošný vyhrievací prvok pre prednú časť nohy

3. Alpenheat univerzálna Lithium nabíjačka 100-240V 50/60Hz:
•    Doba nabíjania cca 5 hodín

4. Univerzálna možnosti uchytenia:
•    Klipsňa so západkou

Vyhrievač LITHIUM je dostupný vo verzii: Custom pre zabudovanie vyhrievacieho prvku do vložky lyžiarok potrebnej veľkosti a vo verzii Standard s vložkou s integrovaným vyhrievacím prvkom

VERZIA STANDARD AH6

3mm vložka, vojde do každej topánky
• Vildona ® drysole – je priedušná a absorbuje vlhkosť (pot) z Vašich nôh
• Vysoko odolné a dlhodobé flexibilné
• Pohodlná podšívka vhodná pre dlhé používanie

Teplota a doba ohrevu:

Nastavenie

Priemerná teplota (°C)

Časový rozsah vyhrievania

1

37

24 hodín

2

45

12 hodín

3

70

6 minút

Teplota a doba ohrevu predstavuje približné hodnoty, skutočné kapacity daného typu sú ovplyvnené trvaním procesu nabíjania, rovnako ako rôznej tolerancie z batérií a mikrokontroléra. Informácie o dobe ohrevu predstavujú smerné hodnoty a platia pre vonkajšiu teplotu -18°C / 0° F.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyhrievače Alpenheat
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už nikdy viac žiadna zima, žiaden chlad alebo omrznuté prsty na rukách alebo na nohách.  Ohrievače a sušiče Alpenehat sú výkonné, spoľahlivé zariadenia s dlhou výdržou vyhrievania a to až do 9 hodín! Nespočetné množstvo spokojných zákazníkov hovorí za všetko. Kvalita je osvedčená, výsledok zaručený. Ste na spoločnej poľovačke, alebo sedíte na posede a čakáte na tú správnu chvíľu kedy sa pred vami zjaví zver? Ale vonku je ukrutná zima a vám už odmrzli prsty na nohách aj na rukách, cítite chlad na nohách a na celom tele? To je situácia v ktorej sa ocitá každý poľovník. Ale vy už viac nemusíte.

Chráňte si to najcennejšie čo máte a to je zdravie. S vyhrievačmi a sušičmi odevov a obuvi Alpenheat budete pekne v suchu a teple počas celej poľovačky, alebo prechádzky prírodou. Ostatní okolo vás vám budú závidieť! Extrémne dlhá výdrž, vysoká kvalita, spoľahlivosť a vysoký výkon. To sú parametre ktoré zdobia vyhrievače a sušiče Alpenheat.