Puškohľad Leica PRS 5-30x56i PRB

Kód: 28269
ZADARMOZADARMO
puskohlad leica PRS 5 30x56i kopia
€2 995 €2 495,83 bez DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Nulovanie vezičiek bez nástrojov
  • Nulové zastavenie
  • Kríž L-PRB
  • Rýchle prepínanie vzdialeností
  • Vhodnosť aj pre najnáročnejšie podmienky
  • Opakovateľnosť – odolnosť – presnosť

Puškohľad Leica PRS 5-30x56i predstavuje skvelého pomocníka pri streľbe na dlhé vzdialenosti, kde sa lovci môžu bez problémov spoľahnúť na výkonnú technológiu, ktorá ich nikdy nesklame. Poskytuje široké spektrum možností využitia či už pri rôznych vzdialenostiach a za všetkých vonkajších vplyvoch počasia. Vysoko kvalitné kovové telo puškohľadu je robustné a poskytuje tú najvyššiu odolnosť voči nárazom a spätným rázom. Kontrast farieb, priepustnosť svetla viac ako 90% a zobrazovanie robí z tohto modelu špičkový puškohľad pre naozajstných lovcov.

Disponuje rýchlym prepínaním medzi rozdielmi vzdialeností. Novinkou na puškohľade je nová otočná vežička, vďaka ktorej si zachováte maximálny prehľad o všetkom. Stupnica vežičky sa aktivuje a deaktivuje bez akéhokoľvek použitia nástrojov. S funkciou "nulového zastavenia" získate tú najvyššiu flexibilitu a individuálne nastavovanie za pomoci nástroja, ktorý je zabudovaný v puškohľade.

Okrem novej vežičky a výkonných funkcii, vás tento puškohľad poteší aj špecializovanou vymoženosťou na ohniskový rovinu s dlhým dosahom a 6x zväčšením. Pri pohľade po maximálnom zväčšení (30x) vám poskytne ostré detaily okolia, čo je veľkou výhodou pri zamierení na vzdialenejší cieľ. Puškohľad je vyrobený kvalitných a vysoko odolných materiálov, ktoré vám poskytujú optickú a mechanickú presnosť aj do tých najmenších detailov.

Netreba zabúdať ani na bezpečnosť pri manipulácii, a to v každej situácii. Materiály boli navrhnuté tak, aby splnili všetky najnáročnejšie požiadavky strelcov pri dlhých vzdialenostiach. Takisto aj poskytnutie toho najviac špičkového optického výkonu.

Kríž L-PRB predstavuje kríž, ktorý je špeciálne vyvinutý pre športovú streľbu na dlhé vzdialenosti. Jeho obsahom je tzv. "vianočný stromček", ktorý disponuje nitkovým krížom s hrúbkou 0,4 cm, stredovým kruhom 1 cm a pomocnými značkami v intervaloch 10 a 2 cm. Možnosť k dispozícii je v osvetlenej alebo neosvetlenej verzii. Pokrytie je v cm pri 10-násobnom zväčšení a 100 metrovej vzdialenosti.

Flexibilnosť a univerzálnosť rozsahu použitia spolu s 6x zväčšením umožňujú ideálnu streľbu na krátke aj dlhé vzdialenosti. Veľké zväčšenie poskytuje snímanie obrazu vo vysokom dosahu: > 100 MOA výšková dráha s cca. 320 kliknutí o 0,1 mil.

Parametre produktu:

Zväčšenie: 5 - 30 x
Priemer predného objektívu: 56 mm
Priblíženie: 6 x
Zorné pole na 100 m (minimálne do maximálneho zväčšenia): 8,2 m až 1,3 m
Očný reliéf: > 90 mm
Výstupná pupila: 9 - 2 mm
Paralaxa: nastaviteľná, 20 m do nekonečna
Dioptrická kompenzácia: –3 / + 1 dpt
Korekcia bodu nárazu: 0,1 Mil = 0,1 mrad = 1 cm / 100 m na kliknutie
Rozsah nastavenia zámerného kríža (výška / strana): 320/180 cm, 32/18 mil (100 m)
Závit filtra predného objektívu: M 62 x 0,6 mm
Zameriavacie krížiky: L-4a, Ballistic, PRB
Ohnisková rovina: 1. ohnisková rovina
Osvetlenie mierky: bod / stupnica
Osvetlenie zameriavacieho kríža: 4 h
Možnosť montáže krúžkov: 34 mm
Vodotesnosť: do 4 m
Náter: AquaDura
Plnenenie: dusíkom
Priepustnosť svetla: > 90%
Dĺžka: 365 mm
Hmotnosť: 1030 g

Obsah balenia:

Puškohľad Leica PRS 5-30x56i PRB
Očnica
Príslušenstvo
Throw Lever
Handrička na čistenie optiky
Batéria CR2032
Návod na použitie v SK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka LEICA predstavuje nemeckú medzinárodnú a prémiovú spoločnosť, vyrábajúcu fotoaparáty a športovú optiku. Je založená na dlhoročných tradíciach, ktoré v dnešnej dobe ponúkajú tú najlepšiu kvalitu spracovania, aktivít a pokroky v oblasti optiky. Pre nadšencov, ktorí túžia po love s kvalitnou optikou, poteší ich rada optiky Leica Sport Optics.

100 rokov vývoja a vytváranie povedomia približuje ľuďom kvalitu obrazu prírody a okolia s inovatívnymi ďalekohľadmi, zameriavacími ďalekohľadmi a diaľkomermi. Všetky jednotlivé modely sú vyvinuté a navrhnuté tak, aby poskytovali dobrodružstvo, ktoré ešte nezažili. S optikou od značky Leica sa ponoríte do rozmanitosti farieb našej vzrušujúcej prírody. Prekonávať aj tie najťažšie výzvy v spoločnosti produktov Leica nebolo nikdy ľahšie. Je jedno na akom mieste a v akýchkoľvek podmienkach.