Ďalekohľad TETRAO 8x56 ED

Kód: 27198
€319,95 €266,63 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

- Sklá s extrémne nízkym rozptylom farieb ED
- Povlak na strešných hranoloch zvyšuje rozlíšenie a kontrast
- Vysoko odolné telo s kompaktnou veľkosťou
- Dusíková náplň zabezpečuje nezahmlievanie ďalekohľadu
- Ultra tvrdá vrstva na šošovkách zabraňuje ich poškriabaniu
- Nastaviteľné očnice pre pohodlné pozorovanie s alebo bez okuliarov
- Centrálne nastavenie zaostrenia
- Vodotesný až do 1 metra

Nový binokulárny poľovnícky ďalekohľad TETRAO 8x56 ED je absolútnou senzáciou medzi ďalekohľadmi, kde vyniká svojou jedinečnou konštrukciou, novým dizajnom a praktickým riešením držania a zaostrovania. Novinkou sú šošovky ED High Grade, ktoré spoľahlivo bránia strate farieb a robia z ďalekohľadu TETRAO ideálny ďalekohľad pre náročných poľovníkov. Optika nového ďalekohľadu TETRAO má viacvrstvový povlak (7 vrstiev), ktorý prepúšťa viac svetla. Na hranoly bol nanesený povlak FMC. Prostredníctvom týchto povlakov dosahujú sklá zvlášť vysokú priepustnosť svetla. Toto je rozhodujúca výhoda pri slabom osvetlení.

Ďalekohľad má veľký očný reliéf, vysokú svetelnosť a faktor súmraku. Je vodotesný a tak isto plnený dusíkom. Pre zabezpečenie vysokej kvality obrazu je ďalekohľad riešený s korekciou fáze. Súčasťou balenia je puzdro a popruh na nosenie. Telo ďalekohľadu je pogumované pre čo najlepšiu ochranu a držanie v rukách.

 Ďalekohľady TETRAO ED sú vyrábané špeciálne pre pozorovateľov zameraných na sledovanie za šera a znížených svetelných podmienok. Kvalitná optika a vysoká priepustnosť svetla zabezpečujú detaile pozorovanie za šera a zlých svetelných podmienok. Binokulárny ďalekohľad TETRAO má čistý obraz ostrý aj po hranách a dokonale prenáša kontrast. Samozrejmosťou je aj plnenie dusíkom proti zahmlievaniu a vodotesnosť až do 1 metra po dobu 30 minút.

 Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. 

Technické parametre:

Zväčšenie: 8x
Priemer objektívu: 56 mm
Roof hranoly: BaK4
Optické sklo: ED
Zorné pole na 1000 m: 117 m
Výstupná pupila: 7,0 mm
Antireflexná vrstva: FMC
Vodotesnosť: 1m / 30 min
Min. ostriaca vzdialenosť: 3 m
Centrálne ostrenie: Áno
Dusíková náplň: Áno
Rozmery: 163x143x65 mm
Hmotnosť: 1034 g
Obsah balenia:

1x Ďalekohľad TETRAO 8x56 ED
1x Popruh na krk
1x Brašňa pre ďalekohľad
1x Čistiaca handrička na optiku
1x Návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Ďalekohľady
Záruka: 3 roky
Zväčšenie: 8x

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
6x
4
2x
3
6x
2
4x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.