Batoh Blaser Ultimate Expedition

Kód: 27648
€400 €333,33 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis


BLASER Ultimate Expedition je lovecký ruksak vyvinutý skúsenými poľovníkmi. Odkladací priestor na zbraň môžete použiť na bezpečný transport svojej loveckej zbrane bez toho, aby ste sa museli vzdať prístupu k zbrani. Integrovaný je aj systém Wildberg s hliníkovými rámami a kompresnými pásmi. Do ruksaku BLASER Ultimate Expedition je možné nakladať potrebné lovecké vybavenie aj z prednej strany a samozrejme taktiež zhora a efektívne využívať prepracované usporiadanie úložného priestoru.

 
Vonkajší materiál je vode odpudzujúci, a je hlavne navrhnutý tak, aby bol tichý. Dno je vyrobené z odolnej Cordury, vďaka čomu je batoh menej citlivý na vlhkosť a nečistoty.
 
  • Ergonomický a výškovo nastaviteľný nosný systém
  • Funkcia horného a predného zaťaženia
  • Odnímateľná hlavná priehradka
  • Systém hydratácie
  • Zipsy s nízkou hlučnosťou
  • Robustný systém na prenášanie vecí
Objem: 43 litrov
Vonkajšie rozmery (DxŠxV): 31x25x65 cm
Hmotnosť: 3,3 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Ruksaky a tašky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecká firma BLASER predstavuje najvyššiu úroveň modernej textilnej technológie. Zvláštna starostlivosť bola venovaná vytvoreniu praktických detailov, ako sú vrecká, obruby a dekoratívnych prvkov, ktoré podčiarkujú elegantný poľovný vzhľad. The Active Outfits collection (kolekcia Aktívneho oblečenia) je jedinečná kombinácia konzistentnej kvality a poľovníckych tradícií s vysokým výkonom funkčnosti a moderného vzhľadu.