Top kvalita Termovízia TETRAO Falco G-35 Wi-Fi 60Hz detekcia na 2400 m

Kód: 26796
€2 399 €1 999,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.2.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

- Obnovovacia frekvencia až 60HZ
- Ľahké a kompaktné telo s hmotnosťou iba 485 g a kozmickou odolnosťou
- Dlhá výdrž batérie
- Interná pamäť až 16GB pre ukladanie fotiek a videí
- Možnosť pripojenia cez Wi-Fi s aplikáciou pre váš smartfón
- Detekčná vzdialenosť 2400 metrov
- 5 farebných paliet pre hotový pozorovací zážitok
- Pokročilý software pre dokonalý obraz
- Nová generácia termovízii prichádza

Nová generácia termovízií TETRAO radu FALCO ponúka obnovovaciu frekvenciu až 60Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok.

Detekčná vzdialenosť patrí medzi tie najlepšie medzi termovíziami

Termovízia TETRAO FALCO G-35 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1000 m a pri vozidle dokonca až 2400 m. Vo svojej kategórii tak patrí FALCO G-35 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Spárujte svoj smartfón cez aplikáciu pomocou Wi-Fi pripojenia

Model G-35 je vybavený funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť termovíziu cez voľne dostupnú aplikáciu (iOS a Android) a užívateľ môže tak vidieť LIVE obraz z termovízie, plnohodnotne nastavovať zaradenie alebo robiť fotky a videa a to všetko jednoducho a pohodlne cez svoj smartfón. Pripojenie je rýchle a bezproblémové. Ideálne je, ak si termovíziu pripevníte na statív pohodlne sa usadíte na posede a môžete nerušene pozorovať okolie na obrazovke svojho mobilu. Cez mobil môžete nastavovať rôzne farebné palety zobrazenia, meniť zväčšenie, robiť videa alebo fotografie a to všetko v priebehu pár sekúnd.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__10_

Mobilná aplikácia je jednoduchá a pripojenie je bezproblémové. V aplikácií si môžete kompletne spravovať fotografie alebo videá s meniť rôzne nastavenia ako napríklad: zmena farebných paliet, nastavenie plynulého zoomu, zapnúť funkciu vyhľadávania najteplejšieho miesta, robiť fotky a videá, alebo nastaviť jas a kontrast fotografií.

Poľovnícka termovízia FALCO je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja, v ktorom boli implementované najnovšie poznatky v oblasti spracovania tepelného obrazu, ktoré zaisťujú termovíziám TETRAO zobrazenie v najvyššej kvalite. Termovízia G-35 je navrhnutá s ohľadom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a váhe. Veľkou prednosťou termovízneho monokuláru TETRAO je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízia je napájaná zabudovanou batériou Li-ion 6000 mAh, ktorú je možné rýchlo nabíjať nabíjačkou alebo v zariadení pripojenom k ​​USB. Batéria vydrží úctyhodných 5 hodín. Na bočnej strane sa nachádza nabíjací port a video výstup pre pripojenie k nahrávaciemu zariadeniu.

Vysoké rozlíšenie 400x300px so špičkovým vykreslením obrazu do najmenších detailov

Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií. Termovízia sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1000 m. FALCO G-35 ponúka na výber 5 farebných paliet pre zobrazenie obrazu. Vybrať si môžete z nasledovných farebných režimov: Black HOT, White HOT, Red HOT, Iron a Blue HOT. Skvelou funkciou je režim "HOT TRACK" v ktorom sa na displeji zobrazí malý kríž, ktorý vám zobrazuje najteplejšie miesto v obraze. Skvelou vychytávkou je aj funkcia obraz v obraze, ktorá vám umožní pozorovať objekt v malej časti displeja pri maximálnom zväčšení.

Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu TETRAO, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Toto zariadenie urobilo revolúciu v termovíziách, ktoré nemá konkurenciu. Samozrejmosťou je aj manuálne zaostrovanie pre čo najpresnejší a najostrejší obraz. Termovízia je vybavená softvérom na optimalizáciu obrazu, ktorý riadi spotrebu energie, a najmä zabezpečuje ostrejší a podrobnejší obraz. Ďalšou výhodou je pohotovostný režim, ktorý minimalizuje odber energie a termovíziu prebudíte v priebehu pár stotín. Samozrejmosťou je aj nastavenie jasu displeja

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__9__1

Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

Termovízia má kompaktné a extrémne odolné telo. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť, pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť. Telo je vyrobené z odolných plastov pričom celé telo je pogumované pre ešte lepšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam a tiež prispieva k dokonalému držaniu. Termovízia je odolná voči pádom a nárazom až do 1 metra. Spĺňa tak normu IP66.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__1__1

Neopísateľne ostré zábery a 4x zoom

Termovízia TETRAO FALCO G-35 poskytuje ostrý teplotný obraz vo dne ale aj v noci. Obraz je premietaný v LCD hľadáčiku s rozlíšením 1280x960 pixelov. Všetky termovízne kamery TETRAO sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia G-35 disponuje 4-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia TETRAO vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

stiahnuť

Produkt vyrobený so šľachetným úmyslom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.

Obsah balenia:

Termovízia TETRAO Falco G-35
USB kábel a sieťový adaptér
Pútko na zápästie
Video kábel
Krytka objektívu
Nylonové puzdro
Návod v slovenskom jazyku

Lovecká vášeň príspevky november 2020 (1)

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízie
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.