Termovízna predsádka Pulsar Krypton FXG50

Kód: 28137
ZADARMOZADARMO €4 990 –10 %
1664 krypton fxg50 render 03 1
€4 990 –10 % €4 515 €3 762,50 bez DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

Termovízna predsádka KRYPTON FXG50 predstavuje vysoko inteligentné zariadenie s mikrobolometrom, ktorý má rozlíšenie 640x480/12 µm, AMOLED HD displej, novodobú výkonnú elektronike, pokročilý dizajn a a inteligentný softvér. Disponuje všestrannosťou a najvyššou kvalitou zobrazovania medzi všetkými termovíznymi predsádkami.

Objektív predsádky v kombinácii so senzorom teplôt poskytujú tie najlepšie a najvýkonnejšie detekčné schopnosti. Výkonný objektív a senzor s technológiou 12 µm dokážu jednoducho detekovať objekty s výškou 1,8 metra na vzdialenosť až 2300 metrov. Zabudovaný mikrobolometer je vysoko citlivý a poskytuje rozlíšenie 640x480/12 µm. Dokonalosť snímania obrazu, ostrosť a kontrastnosť farieb, výnimočnosť pri všetkých podmienkach.

Ostrosť obrazu a vysoké rozlíšenie napomáhajú k čo najlepšej detekcii a identifikácii zvierat, ich končatín ale ja tých najmenších detailov, ako sú napríklad vetvičky, lístie, tráva atď.

Rýchloupínací adaptér PSP
PSP rýchloupínací adaptér slúži k upevneniu predsádky na zameriavač. Na jednom konci je pripevnený k predsádke za pomoci bezpečnostného závitu a druhom konci sa nasadzuje na denný zameriavač. Odopínanie predsádky je veľmi jednoduché a trvá len pár sekúnd. Polohovací systém je maximálne presný a umožňuje pohodlné nastavovanie obrazu v zornom poli. Zaručuje taktiež aj maximálny komfort pri každom pozorovaní. Medzi dôležité vlastnosti patrí aj to, že adaptér je namontovaný stále. Dokonca aj pri použití predsádky k pozorovaniu s monokulárom Pulsar 5x30B.

Zachovanie bodu nastrelenia
Kvalitná montáž spolu s presnou optikou a softvérom zaručujú zachovávanie bodu nastrelenia pri používaní predsádky Krypton s denným zameriavačom. Po nasadení predsádky nemusíte robiť žiadne korekcie polôh zámerného kríža vášho denného zameriavača.

Odolnosť, spoľahlivosť, celokovové telo
Predsádka Krypton FXG50 je vyrobená z ľahkej celokovovej konštrukcie z horčíkovej zliatiny. Konštrukcia je veľmi odolná a schopná vzdorovať aj tým najťažším podmienkam. Zaručenie precíznosti a presnosti poskytuje aj dlhodobé a bezchybné fungovanie vo všetkých klimatických podmienkach. Aj v tých najťažších podmienkach.

Rekordér fotiek a videí
Rekordér videí a fotiek je zabudovaný v zariadení a predstavuje veľkého pomocníka k zaznamenávaniu a ukladaniu tých najlepších momentov vašich lovov. Jednoduchým stlačením tlačidla REC sa vytvárajú záznamy, ktoré môžete zdieľať s rodinou a priateľmi. 16GB pamäť zaručuje ukladanie množstva hodín video záznamov a tisícky snímok. Ukladanie videí sa uskutočňuje aj so zvukom, takže viete si k videám pridávať aj vlastné komentáre.

Aplikácia Stream Vision
Pripojenie predsádky FXG50 sa uskutočňuje pomocou Wi-Fi s vašim smartfónom alebo tabletom za pomoci aplikácie Stream Vision. Po jej stiahnutí tak dokážete sledovať obraz telefónu, sťahovať nahrané videá a snímky, na diaľku ovládať predsádku, aktualizovať softvér a využívať množstvo iných užitočných funkcii.

Prednosti kombinácie s dennou optikou
Každý nočný lov s predsádkou Krypton prostredníctvom kombinácie denného zameriavača zaručuje radu predností. S niektorými parametrami a vlastnosťami, ktorými disponuje denná optika, sú lepšie než u niektorých nočných a termovíznych zameriavačov. Vždy tak zostane zachovaný výstupný reliéf, zámerný kríž a variabilný rozsah zväčšenia.

Plnofarebný HD AMOLED displej
Displej prístroja je založený na technológii AMOLED, ktorá poskytuje vysoko kvalitný kontrastný rozdiel medzi zobrazovaním čiernej a bielej farby. Medzi výhody technológie AMOLED patrí plynulé zobrazovanie. A to bez akéhokoľvek spomaľovania aj pri veľmi nízkych teplotách.

Systém napájania B-Pack
Termovízna predsádka využíva vysoko progresívny systém B-Pack, ktorý je zložený z rýchlo vymeniteľného dobíjacieho akumulátora IPS7, ktorý má kapacitu 6,4 A-h. Predsádka je tak schopná fungovať až 8 hodín. K dispozícii je aj priestor na klasické batérie AA, ktoré predstavujú riešenie pre napájanie. A to v prípade, že váš pobyt počas lovu bude dlhší a nemáte prístup k elektrickej sieti.

Vodotesnosť IPX7
Ochrana voči vode IPX7 podľa noriem chráni zariadenie pred dažďom, snehom a prachom. Je schopný prevádzky aj po ponorení do vody do hĺbky až 1 metra po dobu až 30 minút.

Aktualizácia softvéru
Pokiaľ výrobca vydá a poskytne aktualizáciu softvéru, užívateľ má možnosť použitia mobilného zariadenia iOS alebi Android za pomoci aplikácie Stream Vision Apps. S aktualizáciou softvéru bude mať vaše zariadenie vždy aktuálny a najnovší softvér.

Bez pochýb aj s veľkými rážami
Odolnosť predsádky Krypton voči spätnému rázu s energiou 6000 J. Zaručuje maximálnu spoľahlivosť a funkčnosť na zbraniach s rážami napríklad: 375 H&H, 12-kaliber a 9,3x64 atď.

Široký rozsah prevádzkových teplôt
Mrazuvzdorný AMOLED displej a napájanie B-Pack dodávajú istotu najčistejšieho zobrazovania v extrémnom širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25˚C do + 50˚C.

Parametre produkty:

Zväčšenie: 1x
Kompatibilnosť zväčšenia zameriavača: 1.5 – 6
Parametre objektívu: F50/1.2
Zorný uhol: 8.7 x 6.5˚
Zorné pole na 100 m: 15.4 x 11.6 m
Vzdialenosť detekcie: 2300 metrov
Mikrobolometer: 640x480
Rozmer pixelu: 12 µm
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1746 x 1000px
Videorekordér: áno
Veľkosť pamäte: 16GB
Formát fotka/video: mp4 / .jpg
Formát fotka/video: 960 x 720px
Napájanie: 3.0 – 4.2 (IPS) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7) mAh
Wi-Fi: áno
Odolnosť spätného rázu: 6000 J
Vodoodolnosť: IPX7
Externé napájanie: 5V (microUSB)
Rozmery: 143x93x76 mm
Hmotnosť: 520 g
Prevádzková doba pri 22°C: 8 hodín

 

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízne predsádky
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pulsar výrobky sú vyrábané pre profesionálov.  Pulsar poskytuje pokročilé nočné videnie pre vojenské, policajné a spotrebiteľské prostredie. Pulsar sa snaží poskytovať spotrebiteľom svoje  najnovšie inovácie v oblasti technológií s najvyššou kvalitou.