Termovízna predsádka Pulsar Krypton FXG50

Kód: 28137
ZADARMOZADARMO €4 990 –10 %
1664 krypton fxg50 render 03 1
€4 990 –10 % €4 515 €3 762,50 bez DPH
Dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

Termovízna predsádka KRYPTON FXG50 predstavuje vysoko inteligentné zariadenie s mikrobolometrom, ktorý má rozlíšenie 640x480/12 µm, AMOLED HD displej, novodobú výkonnú elektronike, pokročilý dizajn a a inteligentný softvér. Disponuje všestrannosťou a najvyššou kvalitou zobrazovania medzi všetkými termovíznymi predsádkami.

Objektív predsádky v kombinácii so senzorom teplôt poskytujú tie najlepšie a najvýkonnejšie detekčné schopnosti. Výkonný objektív a senzor s technológiou 12 µm dokážu jednoducho detekovať objekty s výškou 1,8 metra na vzdialenosť až 2300 metrov. Zabudovaný mikrobolometer je vysoko citlivý a poskytuje rozlíšenie 640x480/12 µm. Dokonalosť snímania obrazu, ostrosť a kontrastnosť farieb, výnimočnosť pri všetkých podmienkach.

Ostrosť obrazu a vysoké rozlíšenie napomáhajú k čo najlepšej detekcii a identifikácii zvierat, ich končatín ale ja tých najmenších detailov, ako sú napríklad vetvičky, lístie, tráva atď.

Rýchloupínací adaptér PSP
PSP rýchloupínací adaptér slúži k upevneniu predsádky na zameriavač. Na jednom konci je pripevnený k predsádke za pomoci bezpečnostného závitu a druhom konci sa nasadzuje na denný zameriavač. Odopínanie predsádky je veľmi jednoduché a trvá len pár sekúnd. Polohovací systém je maximálne presný a umožňuje pohodlné nastavovanie obrazu v zornom poli. Zaručuje taktiež aj maximálny komfort pri každom pozorovaní. Medzi dôležité vlastnosti patrí aj to, že adaptér je namontovaný stále. Dokonca aj pri použití predsádky k pozorovaniu s monokulárom Pulsar 5x30B.

Zachovanie bodu nastrelenia
Kvalitná montáž spolu s presnou optikou a softvérom zaručujú zachovávanie bodu nastrelenia pri používaní predsádky Krypton s denným zameriavačom. Po nasadení predsádky nemusíte robiť žiadne korekcie polôh zámerného kríža vášho denného zameriavača.

Odolnosť, spoľahlivosť, celokovové telo
Predsádka Krypton FXG50 je vyrobená z ľahkej celokovovej konštrukcie z horčíkovej zliatiny. Konštrukcia je veľmi odolná a schopná vzdorovať aj tým najťažším podmienkam. Zaručenie precíznosti a presnosti poskytuje aj dlhodobé a bezchybné fungovanie vo všetkých klimatických podmienkach. Aj v tých najťažších podmienkach.

Rekordér fotiek a videí
Rekordér videí a fotiek je zabudovaný v zariadení a predstavuje veľkého pomocníka k zaznamenávaniu a ukladaniu tých najlepších momentov vašich lovov. Jednoduchým stlačením tlačidla REC sa vytvárajú záznamy, ktoré môžete zdieľať s rodinou a priateľmi. 16GB pamäť zaručuje ukladanie množstva hodín video záznamov a tisícky snímok. Ukladanie videí sa uskutočňuje aj so zvukom, takže viete si k videám pridávať aj vlastné komentáre.

Aplikácia Stream Vision
Pripojenie predsádky FXG50 sa uskutočňuje pomocou Wi-Fi s vašim smartfónom alebo tabletom za pomoci aplikácie Stream Vision. Po jej stiahnutí tak dokážete sledovať obraz telefónu, sťahovať nahrané videá a snímky, na diaľku ovládať predsádku, aktualizovať softvér a využívať množstvo iných užitočných funkcii.

Prednosti kombinácie s dennou optikou
Každý nočný lov s predsádkou Krypton prostredníctvom kombinácie denného zameriavača zaručuje radu predností. S niektorými parametrami a vlastnosťami, ktorými disponuje denná optika, sú lepšie než u niektorých nočných a termovíznych zameriavačov. Vždy tak zostane zachovaný výstupný reliéf, zámerný kríž a variabilný rozsah zväčšenia.

Plnofarebný HD AMOLED displej
Displej prístroja je založený na technológii AMOLED, ktorá poskytuje vysoko kvalitný kontrastný rozdiel medzi zobrazovaním čiernej a bielej farby. Medzi výhody technológie AMOLED patrí plynulé zobrazovanie. A to bez akéhokoľvek spomaľovania aj pri veľmi nízkych teplotách.

Systém napájania B-Pack
Termovízna predsádka využíva vysoko progresívny systém B-Pack, ktorý je zložený z rýchlo vymeniteľného dobíjacieho akumulátora IPS7, ktorý má kapacitu 6,4 A-h. Predsádka je tak schopná fungovať až 8 hodín. K dispozícii je aj priestor na klasické batérie AA, ktoré predstavujú riešenie pre napájanie. A to v prípade, že váš pobyt počas lovu bude dlhší a nemáte prístup k elektrickej sieti.

Vodotesnosť IPX7
Ochrana voči vode IPX7 podľa noriem chráni zariadenie pred dažďom, snehom a prachom. Je schopný prevádzky aj po ponorení do vody do hĺbky až 1 metra po dobu až 30 minút.

Aktualizácia softvéru
Pokiaľ výrobca vydá a poskytne aktualizáciu softvéru, užívateľ má možnosť použitia mobilného zariadenia iOS alebi Android za pomoci aplikácie Stream Vision Apps. S aktualizáciou softvéru bude mať vaše zariadenie vždy aktuálny a najnovší softvér.

Bez pochýb aj s veľkými rážami
Odolnosť predsádky Krypton voči spätnému rázu s energiou 6000 J. Zaručuje maximálnu spoľahlivosť a funkčnosť na zbraniach s rážami napríklad: 375 H&H, 12-kaliber a 9,3x64 atď.

Široký rozsah prevádzkových teplôt
Mrazuvzdorný AMOLED displej a napájanie B-Pack dodávajú istotu najčistejšieho zobrazovania v extrémnom širokom rozsahu prevádzkových teplôt od -25˚C do + 50˚C.

Parametre produkty:

Zväčšenie: 1x
Kompatibilnosť zväčšenia zameriavača: 1.5 – 6
Parametre objektívu: F50/1.2
Zorný uhol: 8.7 x 6.5˚
Zorné pole na 100 m: 15.4 x 11.6 m
Vzdialenosť detekcie: 2300 metrov
Mikrobolometer: 640x480
Rozmer pixelu: 12 µm
Typ displeja: AMOLED
Rozlíšenie displeja: 1746 x 1000px
Videorekordér: áno
Veľkosť pamäte: 16GB
Formát fotka/video: mp4 / .jpg
Formát fotka/video: 960 x 720px
Napájanie: 3.0 – 4.2 (IPS) V
Kapacita (C): 6400 (IPS7) mAh
Wi-Fi: áno
Odolnosť spätného rázu: 6000 J
Vodoodolnosť: IPX7
Externé napájanie: 5V (microUSB)
Rozmery: 143x93x76 mm
Hmotnosť: 520 g
Prevádzková doba pri 22°C: 8 hodín

 

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízne predsádky
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pulsar výrobky sú vyrábané pre profesionálov.  Pulsar poskytuje pokročilé nočné videnie pre vojenské, policajné a spotrebiteľské prostredie. Pulsar sa snaží poskytovať spotrebiteľom svoje  najnovšie inovácie v oblasti technológií s najvyššou kvalitou. 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie