Termovízia TETRAO Falco G-50 Wi-Fi 60Hz detekcia na 3000 m

Kód: 26799
€2 699 €2 249,17 bez DPH
Skladom čoskoro

Detailné informácie

Podrobný popis

- Obnovovacia frekvencia až 60HZ
- Ľahké a kompaktné telo s hmotnosťou iba 535 g a kozmickou odolnosťou
- Vysoká výdrž batérie
- Interná pamäť až 16GB pre ukladanie fotiek a videí
- Možnosť pripojenia cez Wi-Fi s aplikáciou pre váš smartfón
- Detekčná vzdialenosť 3000 metrov
- 5 farebných paliet pre hotový pozorovací zážitok
- Pokročilý software pre dokonalý obraz
- Nová generácia termovízii prichádza

Nová generácia termovízií TETRAO radu FALCO ponúka obnovovaciu frekvenciu až 60Hz. Vyššia obnovovacia frekvencia zabezpečí dokonale plynulý obraz, vyššiu ostrosť a zážitok z pozorovania. Obraz má tak plynulý chod a z pozorovania máte hotový zážitok.

Detekčná vzdialenosť patrí medzi tie najlepšie medzi termovíziami

Termovízia TETRAO FALCO G-50 sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1400 m a pri vozidle dokonca až 3000 m. Vo svojej kategórii tak patrí FALCO G-50 do absolútnej špičky medzi termovíziami.

Spárujte svoj smartfón cez aplikáciu pomocou Wi-Fi pripojenia

Model G-50 je vybavený funkciou Wi-Fi, ktorá umožňuje používateľovi pripojiť termovíziu cez voľne dostupnú aplikáciu (iOS a Android) a užívateľ môže tak vidieť LIVE obraz z termovízie, plnohodnotne nastavovať zaradenie alebo robiť fotky a videa a to všetko jednoducho a pohodlne cez svoj smartfón. Pripojenie je rýchle a bezproblémové. Ideálne je, ak si termovíziu pripevníte na statív pohodlne sa usadíte na posede a môžete nerušene pozorovať okolie na obrazovke svojho mobilu. Cez mobil môžete nastavovať rôzne farebné palety zobrazenia, meniť zväčšenie, robiť videa alebo fotografie a to všetko v priebehu pár sekúnd.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__10_

Mobilná aplikácia je jednoduchá a pripojenie je bezproblémové. V aplikácií si môžete kompletne spravovať fotografie alebo videá s meniť rôzne nastavenia ako napríklad: zmena farebných paliet, nastavenie plynulého zoomu, zapnúť funkciu vyhľadávania najteplejšieho miesta, robiť fotky a videá, alebo nastaviť jas a kontrast fotografií.

Poľovnícka termovízia FALCO je výsledkom dlhodobého výskumu a vývoja, v ktorom boli implementované najnovšie poznatky v oblasti spracovania tepelného obrazu, ktoré zaisťujú termovíziám TETRAO zobrazenie v najvyššej kvalite. Termovízia G-50 je navrhnutá s ohľadom na dosiahnutie maximálneho výkonu pri minimálnej veľkosti a váhe. Veľkou prednosťou termovízneho monokuláru TETRAO je jeho kompaktná veľkosť a tvar, umožňujúce pohodlné nosenie a komfortné držanie v ruke. Termovízia je napájaná zabudovanou batériou Li-ion 6000 mAh, ktorú je možné rýchlo nabíjať nabíjačkou alebo v zariadení pripojenom k ​​USB. Batéria vydrží úctyhodných 5 hodín.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__4_

Vysoké rozlíšenie 400x300px so špičkovým vykreslením obrazu do najmenších detailov

Nový termovízny senzor pomáha dosahovať vyššiu optickú zväčšovaciu vzdialenosť a pozorovaciu vzdialenosť a zároveň pomáha k väčšej kompaktnosti termovízií. Termovízia sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnou detekčnou vzdialenosťou. Pri človeku je to 1400 m. FALCO G-50 ponúka na výber 5 farebných paliet pre zobrazenie obrazu. Vybrať si môžete z nasledovných farebných režimov: Black HOT, White HOT, Red HOT, Iron a Blue HOT. Skvelou funkciou je režim "HOT TRACK" v ktorom sa na displeji zobrazí malý kríž, ktorý vám zobrazuje najteplejšie miesto v obraze.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__9__1

Môžete sa prechádzať nerovným terénom mimo ideálnu trasu za súmraku, pred zotmením alebo aj za úplnej tmy a popri tom môžete objavovať nočné zvieratá, ktoré si ostatní členovia vašej skupiny nevšimli. Alebo môžete ľahšie a rýchlejšie objaviť miesto, kde sa nachádza postrelené zviera. Použite termovíziu TETRAO, s ktorou vás neprekvapí ľahká hmla, dym alebo stopy prachu. Toto zariadenie urobilo revolúciu v termovíziách, ktoré nemá konkurenciu.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__1_

Samozrejmosťou je aj manuálne zaostrovanie pre čo najpresnejší a najostrejší obraz. Termovízia je vybavená softvérom na optimalizáciu obrazu, ktorý riadi spotrebu energie, a najmä zabezpečuje ostrejší a podrobnejší obraz. Ďalšou výhodou je pohotovostný režim, ktorý minimalizuje odber energie a termovíziu prebudíte v priebehu pár stotín. Samozrejmosťou je aj nastavenie jasu displeja. Skvelou vychytávkou je aj funkcia obraz v obraze, ktorá vám umožní pozorovať objekt v malej časti displeja pri maximálnom zväčšení.

Odolné telo, nízka hmotnosť a ergonomický dizajn

Termovízia má kompaktné a extrémne odolné telo. Tieto termokamery sú ideálne pre každého, pretože ich môžete vziať so sebou kamkoľvek a použiť za všetkých okolností. Termovíziu môžete tak mať všade a stále pri sebe a ani o nej nebudete vedieť, pretože nikdy neviete, kedy sa vám takýto šikovný pomocník môže hodiť. Telo je vyrobené z odolných plastov pričom celé telo je pogumované pre ešte lepšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam a tiež prispieva k dokonalému držaniu. Termovízia je odolná voči pádom a nárazom až do 1 metra. Spĺňa tak normu IP66.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__6_

Neopísateľne ostré zábery a 4x zoom

Termovízia TETRAO FALCO G-50 poskytuje ostrý teplotný obraz vo dne ale aj v noci. Obraz je premietaný v LCD hľadáčiku s rozlíšením 1280x960 pixelov. Všetky termovízne kamery TETRAO sú vybavené pokročilým vnútorným kamerovým softvérom, ktorý poskytuje ostrý obraz bez nutnosti ďalšej úpravy užívateľom. Verzia G-50 disponuje 4-násobným digitálnym zoom-om, vďaka čomu si aj vzdialenejšie objekty viete priblížiť. Termovízia TETRAO vás jednoducho uchváti vo všetkých smeroch.

polovnicka_termovizia_tetrao_falco__2_

Produkt vyrobený so šľachetným úmyslom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.

Obsah balenia:

Termovízia TETRAO Falco G-50
USB kábel USB-C a sieťový adaptér
Pútko na zápästie
Video kábel
Krytka objektívu
Nylonové puzdro
Návod v slovenskom jazyku

Lovecká vášeň príspevky november 2020 (2)

Dodatočné parametre

Kategória: Termovízie
Záruka: 3 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Optika prémiovej značky TETRAO poskytuje maximálny výkon a spoľahlivosť vo všetkých smeroch. Optika je doladená praxou a disponuje všetkými najnovšími technologickými vymoženosťami. Medzi TOP produkty značky TETRAO patria termovízie, ktoré sú neoceniteľným pomocníkov pre poľovníkov, milovníkov prírody alebo pre bezpečnostné a záchranárske zložky. Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie