Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm

Kód: 10914
Neohodnotené
Značka: Scout Guard
ZadarmoZadarmo
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm
€299 €249,17 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.11.2019

Detailné informácie

Podrobný popis

Už nemusíte k fotopasci chodiť kvôli ovládaniu, nemusíte ju dávať dole z ťažko dostupných miest, aby ste ju nastavili, už nemusíte vyhadzovať peniaze za zbytočné MMS, čo Vám fotopasca poslala, už musíte "len pohnúť prstom" po obrazovke vášho smartfonu alebo ťuknúť do počítača. Teraz už ovládate fotopascu z akéhokoľvek miesta na svete formou aplikácie, programu či jednoduchým SMS kódom.

Model obsahuje dvojcestnú komunikáciu teda ovládanie formou príkazov z mobilu či počítača na diaľku. Fotopascu si nastavujete, prestavujete, kompletne ovládate, toto všetko na diaľku, rýchlo, lacno, jednoducho a hlavne komfortne, kedy Vy potrebujete, čím ušetríte čas a svoje peniaze. Držíme si prvenstvo na trhu fotopascí, výkony, dosah pohybového senzoru najväčší z konkurencie.

  • Prvá a jedinečná fotopasca s možnosťou funkčnej dvojcestnej komunikácie.
  • Fotopasca so slovenským menu a slovenským manuálom s odosielaním správ na mobil, či mail.
  • HD video zaznamenáva v rozlíšení 720p.
  • Neviditeľný infra prísvit s výkonom väčším o 15-20% vďaka novým optickým diódam.
  • SG-880 MMS/GPRS má najvýkonnejšiu anténu na trhu.
  • Bezproblémovo pracuje aj tam, kde bežné telefóny signál nemajú.

Dvojcestná komunikácia funguje na smartfónoch s operačným systémom Android a iOS. Všetko Vám ponúkame detailne spracované v návodoch, alebo sa na nás môžete hocikedy s dôverou obrátiť a so všetkým Vám pomôžeme.

Aplikáciu BGTools, vďaka ktorej dokážete ovládať a nastavovať svoju fotopascu ScoutGuard SG880 MMS/GPRS komfortne zo svojho smartfónu si môžete cez Google Play (Obchod Play) priamo vo Vašom smartfóne (aj Android aj IOS).

TOP-NOVINKA! skvelé 14-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa.Farebný LCD displej a diaľkové ovládanie. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos! Nový vysoko výkonný, absolútne neviditeľný 940 nM čierny prísvit.  Nový citlivý detektor pohybu. Nastavenie fotoapasce pomocou laserového zameriavača.

POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasce s GPRS!!! Akceptuje SD kartu s menšou kapacitou, nemá aktuálny softvér s možnosťou odosielania väčších fotiek. Fotopasca musí mať od nás softvér upravený na prácu a posielanie v európskych sieťach s európskou frekvenciou. Modely z USA  alebo z Ázie v Európe nefungujú!!! Náš model Vám fungovať bude, už je pripravený!

14-megapixelové fotografie Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM sníma obrazy s vysokým rozlíšením v noci aj počas dňa. Môžete si zvoliť rozlíšenie medzi 5MPx, 8MPx, 14Mpx. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nm má možnosť aj sekvenčného fotenia 1-3 zábery! Fotopasca taktiež zachytáva video. Na každej snímke je zobrazený čas, dátum a poradové číslo snímky. Obrázky môžete ľahko prehliadať priamo na fotopasci na veľkom LCD displeji pomocou diaľkového ovládača. Snímky a videá si taktiež môžete preniesť do svojho počítača alebo si ich priamo pozrieť na TV s USB vstupom.

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM má nový efektívnejší spôsob detekovania pohybu až do vzdialenosti cca 23 m. Detektor pohybu berie pri reakcii do úvahy všetky okolité vplyvy ako je teplota a cirkulácia vzduchu okolo fotopasce. Prejaví sa to najmä pri použití fotopasce v prírode, kde za podmienok veľká rozloha a vysoká teplota bude citlivosť nižšia a opačne napríklad pri pozorovaní vtákov kde je veľkosť pozorovaného predmetu malá a teplota vysoká bude citlivosť pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten najmenší detail.

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM je absolútna prevratná novinka vo svete fotopascí. Môžete si tiež nastaviť časové úseky v ktorých chcete robiť fotografie (napr. každú hodinu). V takomto prípade bude čidlo fotopasce fungovať štandardne a nebude brať ohľad na prostredie, teplotu a veľkosť pozorovaného objektu Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-14Mpx Black 940nM ukladá snímky a videá priamo na SD pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) Táto fotopasca podporuje SD karty až do veľkosti 32GB na ktorú sa vojde cca 10 000 fotografií alebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavenie fotoaparátu len pre vlastnú potrebu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotopasce
Typ fotopasce: Na zlodejov, MMS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: